» Odstúpenie od kúpnej zmluvy
ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY

Odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 dní.

V súlade so zákonom 102/2014 Z.z. má odberateľ právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 dní. Toto právo je možné uplatniť len v prípade, keď tovar NEBOL prevzatý osobne, ale bol doručenýprostredníctvom Slovenskej pošty.

Formulár na odstúpenie od zmluvy.

Táto možnosť neslúži k jednorázovému použitiu tovaru a preto je nutné tovar vrátiť nepoužitý, nerozbalený.

Postup pri uplatnení nároku na vrátenie tovaru do 14 dní.

Tovar poriadne zabaľte a ako bežnú zásielku zašlite na adresu uvedenú v kontaktoch pre vrátenie zásielky. NEPOSIELAJTE tovar na dobierku! Takáto zásielka nebude prevzatá! Doporučujeme zásielku pojistiť. Ku tovaru priložte kópiu faktúry, sprievodný list s informáciami resp. žiadosť o vrátenie tovaru. Nezabudnite pripísať číslo Vášho účtu. Po doručení zásielky bude do 5 tich pracovných dní prevedené schválenie nároku na vrátenie tovaru a o jeho výsledku budete informovaní emailom alebo telefonicky.

Nárok na vrátenie tovaru zaniká:

  • ak nie je dodržaná 14 dňová lehota
  • ak nie je tovar v originálnom obale
  • ak nie je tovar kompletný
  • ak je tovar alebo niektorá jeho časť obalu či príslušenstva akýmkoľvek spôsobom poškodená, alebo nesie známky používania.

V súlade s ustanovením občianského zákonníka, podľa ktorého má dodávateľ nárok na náhradu skutočne vynaložených nákladov spojených s vrátením tovaru.

A to najmä nákladov na:

  • administratívny poplatok (až 5€)

Pokiaľ budú dodržané všetky podmienky nutné pre vrátenie tovaru, bude Vám poštou zaslaný dobropis. Po jeho podpísaní a doručení späť do sídla našej firmy Vám budú zaslané peniaze za tovar, nie však za jeho zaslanie, na Váš bankový účet najneskôr do 30-tich dní.

Pokiaľ podmieky pre vrátenie tovaru nebudú dodržané, bude Vám tovar zaslaný na Vaše náklady späť.

YWExMzNm